Katalog eleganckiej kolekcji nagrobków
Kolekcja Natural Stone to projekty na miarę czasów. Harmonia, elegancja i nowoczesność z poszanowaniem tradycji.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Chcesz uczcić pamięć bliskiej osoby, ale nie masz pomysłu na to, jak to zrobić? Pięknym darem serca będzie wybór odpowiedniego, starannie wykonanego nagrobka. W naszej ofercie znajduje się wiele pięknych realizacji, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Powyżej prezentujemy eleganckie nagrobki pojedyncze, które są uznawane za nasze bestsellery. Oto najchętniej wybierane i najbardziej doceniane przez naszych klientów rozwiązania. Zapoznaj się z nimi bliżej.

Nagrobki eleganckie – piękno i funkcjonalność w jednym

Jeżeli szukasz nagrobka, który będzie łączył elegancję oraz nowoczesne potraktowanie tradycji, nasze produkty z pewnością spełnią to zadanie. Oferujemy Ci klasycznie prezentujące się eleganckie nagrobki pojedyncze, na których można wygodnie położyć znicz lub kwiaty. Dzięki temu podczas wizyty na cmentarzu możesz również komfortowo udekorować powierzchnię pomnika. Duża powierzchnia nagrobka umożliwia zastosowanie galanterii cmentarnej wykonanej z granitu. Na nagrobku możesz dodatkowo położyć kamienne wazy albo inne naczynia na kwiaty. Ciekawym pomysłem na to, by wspomnieć osobę spoczywającą w grobie, jest zastosowanie kamiennych ksiąg pamiątkowych albo serc, na których możesz umieścić ważne cytaty.

Minimalistyczne nagrobki – klasa sama w sobie

Jeżeli nie lubisz zbyt wielu dekoracji, możesz postawić na proste nagrobki z piaskowca. Warto zdecydować się również na nagrobki z ogródkiem, które znajdziesz w ofercie naszego zakładu kamieniarskiego.

Pamiętaj, że jeżeli masz pomysł na inne realizacje, których nie znalazłeś wśród zaprezentowanych wzorów, możesz zlecić nam wykonanie nagrobków zgodnie z Twoją koncepcją. Wcześniej przygotujemy wizualizację, dzięki której ocenisz, czy nagrobek spełnia Twoje oczekiwania. Zatroszcz się o wygląd grobu, w którym spoczywa bliska Ci osoba, postaw na nagrobek, który będzie wyglądać niezwykle estetycznie i elegancko. W razie potrzeby służymy radą oraz pomocą. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania cieszą się największą popularnością.

Dowiedz się więcej już teraz. Skontaktuj się z nami, a ustalmy wspólnie wszystkie szczegóły.