Katalog wazonów na cmentarz
Lista projektów wazonów do wykonania przez nasz zakład.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Przychodząc na cmentarz do bliskiej osoby, często przynosisz kwiaty cięte. Jednak brak wazonu może sprawić, że będą one pozbawione dostępu do wody. Z kolei przyniesienie zwyczajnego naczynia wiąże się z ryzykiem jego stłuczenia czy przewrócenia przez wiatr. Rozwiązaniem jest klasyczny wazon nagrobny, wykonany z kamienia. Taki przedmiot jest na tyle ciężki, że wiatr go nie stłucze, a przy tym tak elegancki, że świetnie komponuje się z płytą nagrobną. Wazony granitowe znajdziesz w naszej ofercie. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy, i wybierz atrakcyjny, a przy tym majestatyczny wazon, zgodny z Twoimi potrzebami estetycznymi.

Wazon na pomnik cmentarny – eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie

Istotną częścią pomnika jest wazon. To nie tylko niezwykle estetyczna dekoracja nagrobka, ale też naczynie, w którym wygodnie można umieścić kwiaty. W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego dostępne są zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wazony na cmentarz. Wyróżniają się wieloma interesującymi wzorami. Tu zamówisz zarówno wazon granitowy na grób w kształcie misy, jak i kwadratowy wazon na pomnik.

Jeżeli cenisz sobie bardziej zdobione akcesoria na pomnik, oferujemy Ci zakup naczynia z wyżłobionymi w kamieniu dekoracjami. W naszej ofercie znajdziesz także wazony tłoczone. Każdy rodzaj wazonu dostosowany jest do innej wizji udekorowania grobu. Zastanów się najpierw, na czym najbardziej Ci zależy – czy grób powinien być bardziej udekorowany, czy też stawiasz na prostotę. Na tej podstawie podejmij decyzję o wyborze tego akcesorium.

Wazony na pomnik w klasycznym kolorze

Kolekcja wazonów cmentarnych z naszego zakładu to akcesoria wykonane z niezwykle wytrzymałego granitu. Dzięki temu decyzja o zakupie wazonu na pomnik z naszej oferty to wybór na lata. Jeżeli zależy Ci na tym, by z wazonu mogły korzystać również przyszłe pokolenia, świetnie trafiłeś. Nasze produkty charakteryzują się solidnym wykonaniem i wytrzymałością.

Wazony na grób są dostępne w klasycznych barwach – zwykle w czarnej. Jeżeli jednak chcesz nieco urozmaicić wazon, możesz postawić na to naczynie w nietypowym kształcie, np. w formie kuli albo z wycięciem imitującym brzozę o złotych detalach.

Zapoznaj się lepiej z naszą ofertą. Znajdziesz tu wazony granitowe w różnorodnych formach. Jesteśmy przekonani, że któraś z nich z pewnością Cię zachwyci. Wzbogać grób bliskiej osoby o akcesoria pomnikowe, sięgając np. po nowoczesne wazony na cmentarz z naszej kolekcji.

Wazony granitowe – cena

Należy pamiętać, że ceny wazonów na pomnik zależą od kilku czynników. Wpływ na kształtowanie się kosztów wazonów mają: rodzaj wykorzystanego granitu, kształt i wielkość, zastosowane techniki i wybrane elementy dekoracyjne takie jak tłoczenia czy zdobienia.

Ceny wazonów na cmentarz rozpoczynają się już od trzystu złotych. Ich cena widoczna jest po wyborze wariantu z portfolio powyżej. Oferujemy konkurencyjne stawki i niezwykle wysoki poziom wykonania granitowej galanterii. Ten ozdobny element nagrobka uczci godnie pamięć o zmarłej osobie.