Katalog wzorów pomników cmentarnych
Lista projektów nagrobków podwójnych do wykonania przez nasz zakład kamieniarski.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu.

Groby rodzinne albo miejsca, gdzie spoczywają dwie osoby, wymagają tego, by podkreślić obecność w mogile doczesnych prochów wszystkich zmarłych. Oczywiście, jednym z praktykowanych rozwiązań jest nagrobek pojedynczy. Jednak, o ile miejsce na cmentarzu na to pozwala, możesz też zdecydować się na nagrobki dwuosobowe. Zapoznaj się lepiej z naszą ofertą podwójnych pomników cmentarnych.

Kiedy wybrać nagrobki podwójne?

Wyjątkowa więź łącząca dwie osoby lub więcej – tego wyrazem zazwyczaj są nagrobki podwójne. Z tego rozwiązania można skorzystać w różnych sytuacjach, np. gdy w jednym grobie spoczywają dwie osoby. Zdarza się jednak również tak, że miejsce, którego zwieńczeniem są pomniki cmentarne podwójne, to grobowce rodzinne, w których pochowanych jest więcej osób. Jednak z uwagi na m.in. ograniczone możliwości związane z przestrzenią na cmentarzu czy inne czynniki całość grobu stanowi jedynie nagrobek podwójny. Pomniki cmentarne podwójne zapewniają znacznie więcej miejsca niż tradycyjny nagrobek pojedynczy. Dzięki temu na tablicy nagrobnej można umieścić więcej napisów, epitafiów czy oznaczeń, zgodnie z potrzebami konkretnej rodziny czy osoby.

Na pomniki cmentarne podwójne decydują się również osoby żyjące, w sytuacji, gdy np. odszedł już ich małżonek i chcą zapewnić sobie miejsce obok w przyszłości. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne wzory na nagrobki podwójne, ale także motywy nagrobków podwójnych nowoczesnych. Wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania. Postaramy się w pełni wpisać w Twój indywidualny gust i potrzeby.

Ceny pomników podwójnych

Koszt wykonania pomnika podwójnego jest ustalany indywidualnie z klientem. Brane są pod uwagę wprowadzane zmiany w gotowy projekt, zastosowany materiał, nietypowe rozmiary czy też specjalne życzenia klienta.

Ceny pomników podwójnych to średnio koszt w okolicach 8 tysięcy złotych. Jednak ta cena oczywiście może ulec zmianie – może być mniejsza lub większa. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

Co wyróżnia nagrobki dwuosobowe? Pomniki podwójne – wzory

Trwałe materiały, z których wykonujemy nagrobki dwuosobowe, szereg interesujących motywów, możliwość zamówienia nagrobka podwójnego zgodnie z własnym projektem, ale też dostępność gotowych wzorów – to wszystko wyróżnia nagrobki dwuosobowe, które można znaleźć w ofercie naszego zakładu. Możesz zamówić u nas zarówno pomniki podwójne stanowiące jedną całość, jak i podwójne nagrobki, które są od siebie nieco oddzielone. Na wielu nagrobkach znajduje się dodatkowo kamienny krzyż.

Oprócz starannego, estetycznego wykonania nagrobka podwójnego gwarantujemy również jego montaż, o ile klient wyrazi taką chęć. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zaprezentujemy Ci nasze bogate portfolio, w którym posiadamy pomniki granitowe w różne wzory. Oferta jest na tyle urozmaicona, że jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu motyw zgodny ze swoimi preferencjami.