Elegancka tablica z wykutym Jezusem Zbawicielem

Tablice nagrobkowe

Oprócz tablic zawartych w gotowych projektach nagrobków, posiadamy kolekcję, z której mogą Państwo wybrać i dopasować pod własne wymagania tablicę napisową do nagrobka. Przedstawiamy tablice w różnych kształtach, kamieniach oraz wykończeniach i ozdobach.

Litery złocone na pomnik cmentarny

Litery nagrobne

Nekrolog na tablicy nagrobkowej może być wykonany na kilka sposobów i za pomocą wielu czcionek. Ich szeroki wachlarz pozwala na dopasowanie napisu do całości nagrobka.

Grawer Jezusa z koroną cierniową

Grawery na pomniku

Specjalnie dla Państwa istnieje możliwość wybrania wzoru na grawer, który znajdzie się na tablicy lub innym, pasującym do tego elemencie nagrobka. Mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów lub podać nam własne zdjęcie lub grafikę, która zostanie wykonana w kamieniu.

Okolenie jednolite wokół pomnika cmentarnego

Okolenia wokół nagrobka

Są to dodatkowe płyty kamienne, które nie zostały zeszlifowane na lśniący poler i używane są do wykonania dodatkowej posadzki wokół nagrobka. Są one matowe, często płomieniowane, a w przypadku naszego zakładu, jednolite lub nacięte na wzór kostki.

Ławka cmentarna z oparciem i skrzynią

Ławki cmentarne

Katalog ławek cmentarnych prostych, z oparciami lub ze skrzyniami.

Litery piaskowane złocone na pomnik cmentarny

Sentencje nagrobkowe

Przedstawiamy Państwu propozycję różnych sentencji nagrobkowych, które można umieścić na tablicach, podstawkach czy książkach.

Sentencje nagrobne mogą być bardziej osobiste, o dowolnej treści według życzenia naszych klientów.