Elementy nagrobków

Tablice

Tablice

Oprócz tablic zawartych w gotowych projektach nagrobków, posiadamy kolekcję, z której mogą Państwo wybrać i dopasować pod własne wymagania tablicę napisową do nagrobka. Przedstawiamy tablice w różnych kształtach, kamieniach oraz wykończeniach i ozdobach.

Litery

Litery

Nekrolog na tablicy nagrobkowej może być wykonany na kilka sposobów i za pomocą wielu czcionek. Ich szeroki wachlarz pozwala na dopasowanie napisu do całości nagrobka.

Grawery

Grawery

Specjalnie dla Państwa istnieje możliwość wybrania wzoru na grawer, który znajdzie się na tablicy lub innym, pasującym do tego elemencie nagrobka. Mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów lub podać nam własne zdjęcie lub grafikę, która zostanie wykonana w kamieniu.

Okolenia

Okolenia

Są to dodatkowe płyty kamienne, które nie zostały zeszlifowane na lśniący poler i używane są do wykonania dodatkowej posadzki wokół nagrobka. Są one matowe, często płomieniowane, a w przypadku naszego zakładu, jednolite lub nacięte na wzór kostki.

Ławki

Ławki

Katalog ławek cmentarnych prostych, z oparciami lub ze skrzyniami.

Sentencje

Sentencje

Przedstawiamy Państwu propozycję różnych sentencji nagrobkowych, które można umieścić na tablicach, podstawkach czy książkach.

Sentencje nagrobne mogą być bardziej osobiste, o dowolnej treści według życzenia naszych klientów.