Katalog grawerów
Przykładowe grawery na pomnik cmentarny możliwe do zamówienia przez nasz zakład u kamiennych artystów.

Chcesz wizualnie wzbogacić nagrobek bliskiej Ci osoby? Zależy Ci na tym, by grawer na pomnik cmentarny odwoływał się do chrześcijańskiej symboliki? Zapoznaj się lepiej z zaproponowanymi przez nas wzorami. Dzięki temu możesz sprawić, że miejsce ziemskiego spoczynku zmarłych bliskich będzie stosownie ozdobione.

Wzory grawerów w kamieniu pomnika

W naszej ofercie znajdziesz wzory grawerów nagrobnych, które opierają się na wizerunkach np. Chrystusa modlącego się, Chrystusa na krzyżu, Chrystusa Miłosiernego czy też Matki Bożej. Wzory są wykonane estetycznie i jednocześnie odzwierciedlają wartości wyznawane przez chrześcijan.

Warto podkreślić, że grawerowanie w kamieniu to nowoczesna i popularna metoda utrwalania motywów. Wybrany przez klienta obraz jest przenoszony z komputera na kamień, tworząc naprawdę zdumiewający efekt.

Grawer na pomniku – cena

Grawerunek nagrobkowy to sposób, by uczcić pamięć bliskiej osoby. Grawer może okazać się znakomitym uzupełnieniem fotografii bliskiej osoby. Wygrawerowany wzór może stanowić również zamiennik tradycyjnego zdjęcia zmarłego. Jeżeli np. nie dysponujesz fotografiami osoby, która odeszła, możesz postawić na grawerunek Maryi bądź Chrystusa.

Zapoznaj się z powyższymi wzorami już teraz. Cena grawerów w granicie nie jest wygórowana, a efektem będziesz mógł się zachwycać przez wiele lat, odwiedzając grób bliskiej osoby. Za prosty grawerunek na pomnik zapłacisz kilkaset złotych. Nie zwlekaj i wybierz interesujący Cię motyw. W ten sposób godnie udekorujesz grób zmarłego.