Katalog nagrobków pojedynczych nowoczesnych
Lista projektów nowoczesnych nagrobków granitowych do wykonania przez nasz zakład. Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Odejście bliskiej osoby to trudny moment w życiu. Wówczas warto zadbać nie tylko o samą ceremonię związaną z pochówkiem, ale też o nagrobek, pod którym będzie spoczywał zmarły. Powierzając naszemu zakładowi wykonanie pomnika pojedynczego, masz pewność, że korzystasz z usług profesjonalistów.

Nagrobki pojedyncze – kiedy wybrać?

Nagrobki pojedyncze to produkty stworzone z myślą o sytuacjach, gdy zamierzasz zamówić nagrobek dla jednego zmarłego. Ale nie tylko. Granitowe nagrobki pojedyncze sprawdzą się także w przypadku dwóch lub kilku osób spoczywających w grobie. Pochowanie kilku zmarłych w nagrobku pojedynczym można zastosować w sytuacji, gdy np. wytyczne cmentarza nie pozwalają na stworzenie grobu podwójnego lub jeżeli zależy Ci na kwestiach finansowych i zminimalizowaniu wydatków na stworzenie pomnika. W takim przypadku trumny z prochami zmarłych spoczywają jedna pod drugą. W przypadku braku miejsca na dodatkowy nekrolog na tablicy z pomocą przyjdzie wykonanie dodatkowej tabliczki umieszczonej na płycie nagrobka.

Termin stawiania pomnika to kwestia umowna, ale w wielu społecznościach utarło się, że pomnik tradycyjnie powinien być postawiony na pierwszą rocznicę śmierci. Nie jest to warunek konieczny, można oczywiście wykonać ten piękny gest w stosunku do zmarłego dużo wcześniej. Mamy tu na myśli datę urodzin, dzień imienin lub święto Wszystkich Świętych. By zakład kamieniarski mógł sprostać zadaniu i wykonać pomnik w zakładanym terminie należy go zamówić z co najmniej kilkutygodniowym, a w sezonie nawet kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Pamiętaj również, że nagrobki wznosi się podczas sprzyjającej aury pogodowej. W przypadku minusowych temperatur, zalegającego śniegu montaż nagrobka należy przełożyć na bardziej sprzyjającą pogodę.

Pomniki pojedyncze cmentarne – wzory zgodne z Twoimi preferencjami

Tu możesz zamówić zarówno gotowe nagrobki pojedyncze, jak i pomniki pojedyncze wykonywane według wzoru. W ofercie dostępne są nagrobki pojedyncze nowoczesne, wykonane z różnego rodzaju granitu, który posłuży przez wiele lat. Na naszej stronie dostępna jest duża ilość wzorów pomników pojedynczych. Są to zarówno nagrobki pojedyncze nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne. Dzięki temu każdy klient znajdzie wśród naszych wzorów ten zgodny z własnymi preferencjami i gustem.

Pamiętaj jednak, że masz również możliwość zlecenia nam wykonania indywidualnego nagrobka pojedynczego, zgodnie z przedstawionym przez Ciebie projektem.

Aby mieć pewność, że projekt, który wymyśliłeś, będzie spełniał Twoje wymagania, najpierw otrzymasz od nas wizualizację. Po jej akceptacji przystąpimy do wykonania nagrobka. Oprócz usługi przygotowania pomnika dbamy także o jego prawidłowy montaż. Dzięki temu możesz nam powierzyć realizację całego projektu od początku do końca.

Nagrobki pojedyncze – cena

Warto wiedzieć, że ceny pomników pojedynczych zależą od kilku czynników. Wpływ na kształtowanie się kosztów nagrobków mają rodzaj wykorzystanego materiału, fakt, czy nagrobek pojedynczy został stworzony na podstawie Twojego indywidualnego projektu, czy też opiera się na gotowym wzorze dostępnym w naszym zakładzie, zastosowane techniki obróbki kamienia i wybrane elementy dekoracyjne.

Ceny nagrobków pojedynczych rozpoczynają się już od kilku tysięcy złotych. Ich cena może jednak ulec zmianie, jeżeli klient zdecyduje się na zastosowanie nietypowych rozwiązań lub zleci naszej firmie montaż nowego pomnika na istniejącym już grobie. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej oferty i wyceny. Oferujemy konkurencyjne stawki i niezwykle wysoki poziom wykonania pomnika. Dzięki temu godnie i w pełni uczcisz pamięć o zmarłej osobie.