Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral n02b

Wariant:
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n02a
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n02b

Projekt nagrobka nowoczesnego o prostych bryłach z czerwoną posadzką i opaskami między ramą a nakrywą oraz na tablicy napisowej. Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – wymiary 100×200. Istnieje jednak możliwość zmniejszenia lub zwiększenia wymiarów w zależności od potrzeb i przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innym kolorze granitu (wariant).

Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Black, Barmoral
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: czarny, czerwony
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Waga: 750 kg
Grubość elementów: 5,6 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Wysokość: 125 cm
Sygnatura: n02b
14 550 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1455 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral
Nowoczesny nagrobek Black/Balmoral