Bardzo miła obsługa, bez problemowy kontakt z firmą oraz rzetelnie i starannie wykonywane pomniki. Dziękujemy za dotychczasową współpracę. Polecamy!
Dom Pomocy Społecznej w Trzciance
Bardzo miła i fachowa obsługa na każdym etapie realizacji umowy. Zlecenie pięknie i estetycznie wykonane w terminie. Gorąco polecam usługi w Firmie " Rychlik Kamieniarstwo" Trzcianka .
Zofia Gumna
Bardzo miła obsługa. Zlecenie wykonane solidnie i na czas. Polecam
Bożena Płachnia
Profesjonalna firma, wszystko wykonane zgodnie z umową, terminowo, estetycznie. Bardzo miła obsługa. Szczerze polecam!
Agnieszka
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pracownicy służą radą i wiedzą przy wyborze nagrobka. Bardzo polecam tą firmę. Profesjonalna obsługa, super wykonanie i przede wszystkim terminowo.
Igor
Profesjonalna obsługa, super wykonanie i przede wszystkim terminowo. Antoni
Antoni
Polecam z czystym sumieniem! Kontakt super! Przemiła pani Weronika 😉 którą zawsze odpisywała/oddzwaniała doradzała , pomagała, bardzo słowni! Wykonanie oceniam na 6+
Justyna Włodarczyk
Bezproblemowy kontakt na każdym etapie realizacji - od projektu po posadowienie - nawet po godzinach pracy czy podczas weekendu. Otwartość na sugestie klienta i fachowe doradztwo. Zadowolenie po realizacji zapewnione. Gorąco polecam. Adam
Adam Wolski
Bardzo polecam ta firmę, fachowe doradztwo i wykonanie, szybki termin realizacji, jestem bardzo zadowolona, polecam.
Kinga
Serdecznie dziękujemy za piękne i estetyczne wykonanie nagrobka. Firma godna polecenia. Najwyższa jakość usług! Profesjonalne doradztwo i podejście do klienta. Dokładność, rzetelność, terminowość, precyzja. Świetny i zgrany zespół. W trakcie realizacji umowy pracownicy pozostają w stałym kontakcie z klientem, wykazują się bardzo dużym zaangażowaniem w powierzone zadanie. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi, Pana Darka (kierownika) i Pana Bartka („Złotego”) za empatię, dobre serce i życzliwość. Życzę firmie „Rychlik Kamieniarstwo” dalszego pomyślnego rozwoju ku zadowoleniu potencjalnych klientów, którzy poszukują solidnych wykonawców.
rodzice Juleczki
Bardzo miła obsługa. Pracownicy służą radą i fachową wiedzą przy wyborze nagrobka. Bogata oferta na stronie internetowej, pozwoli każdemu coś odnaleźć dla siebie. Produkty cechuję bardzo dobre wykonanie. Polecam usługi Piękne Nagrobki z Rychlik Kamieniarstwo.
Rafał

    Dodaj opinię