Katalog nagrobków tradycyjnych
Lista projektów nagrobków tradycyjnych pojedynczych do wykonania przez nasz zakład kamieniarski
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Cenisz sobie klasyczne pomniki cmentarne? Ciekawe wzory w tradycyjnym wydaniu znajdziesz w tej zakładce. Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z tego rodzaju nagrobkami.

Nagrobki tradycyjne – czym się wyróżniają?

Aby upamiętnić swoich bliskich zmarłych, oprócz modlitwy warto zadbać o odpowiedni pomnik na ich grobie. Nagrobki tradycyjne cechują się prostokątnym kształtem z ułożoną pionowo płytą z często spotykanymi falistymi wycięciami. W naszym zakładzie znajdziesz klasyczne pomniki, które będą godnym sposobem na to, by wspomnieć bliskich zmarłych.

Nagrobek tradycyjny – wzór

W ramach wyboru odpowiedniego wariantu możesz zdecydować się na nagrobek z pionową tablicą, ale też płytą w formie sarkofagu. Na niej możesz umieścić wybrane epitafium, ważny cytat, dzięki któremu Ty lub inni ludzie odwiedzający cmentarz wspomną osobę spoczywającą pod tą mogiłą. Oczywiście taka płyta zawiera podstawowe informacje o zmarłym, a także różne ozdobniki. Wśród nich można wymienić np. wzory wygrawerowanych obrazków, w tym Maryi, Jezusa czy aniołów.

Zapoznaj się z przedstawionymi powyżej wzorami i wybierz ten, który pomoże Ci w pełni oddać pamięć o bliskim. Wybór materiału, z którego wykonany jest nagrobek, oczywiście należy do Ciebie. Zamówienie naszych klasycznych nagrobków jest inwestycją na lata. Tym samym, odwiedzając bliską osobę na cmentarzu, będziesz widzieć pięknie prezentujący się pomnik.

Nagrobki tradycyjne – cena

Cena nagrobka tradycyjnego zależy od wielu czynników: jego rozmiaru, wybranej formy czy treści umieszczonej na kamiennej płycie. Zasadniczo jednak koszt wykonania nagrobka tradycyjnego to koszt od 4-5 tysięcy złotych w górę. Te bardziej urozmaicone realizacje lub wykonane z droższych granitów mogą mieć wyższą cenę. Jeżeli spodobał Ci się motyw nagrobka klasycznego, koniecznie skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, dzięki czemu będziesz mógł mieć pewność, ile zapłacisz za nagrobek dla Twojej bliskiej, zmarłej osoby.