Nagrobek z delikatnym wykończeniem – Impala (T09a)

Wariant:
Nagrobek z delikatnym wykończeniem – Impala (T09a)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Nagrobek posiada delikatne wycięcie w nakrywie oraz tablicy, co nadaje mu charakteru. Został on również tak zaprojektowany, aby w przestrzeni obok znalazło się specjalne miejsce na znicz, lampion lub wazony, które również mogą Państwo znaleźć na naszej stronie oraz w biurze stacjonarnym. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Impala
Kraj pochodzenia granitu: RPA
Kolor: szarość, czerń
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza
Wykończenie: połysk
Wysokość: 96 cm
Sygnatura: T09a
9 300 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 930 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria