Katalog tablic nagrobnych
Lista projektów tablic do wykonania przez nasz zakład.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Każdy grób powinien być właściwie podpisany. Nagrobek jest zazwyczaj opatrzony imieniem i nazwiskiem tego, kto odszedł. Aby jednak to uczynić, niezbędne okazują się tablice nagrobne, które znajdziesz w naszym zakładzie kamieniarskim. Sprawdź, co jest obecnie dostępne w naszym portfolio i zatroszcz się o wygląd grobu osoby zmarłej, bliskiej Twojemu sercu. Oto przegląd naszych realizacji.

Tablice granitowe nagrobne – wzory

Nasz zakład kamieniarski oferuje tablice na pomnik, które wyróżniają się nie tylko solidnym, estetycznym wykonaniem, ale również wytrzymałością. Wszystko za sprawą wprawnej ręki rzemieślnika wykonującego tablicę nagrobną, a także wykorzystanego materiału. Nasze zlecenia realizujemy w granicie. To niezwykle mocne tworzywo, które będą mogły podziwiać również kolejne pokolenia.

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego dostępne są już gotowe wzory tablic granitowych. Wystarczy jedynie umieścić wybrany napis, np. imię i nazwisko bliskiej osoby lub treść epitafium wspominającego zmarłego albo tekst modlitwy. To Ty jako zamawiający decydujesz, co będzie zawierać taka tablica. Możemy oczywiście wzbogacić ją dodatkowo o elegancki obraz Jezusa albo Maryi. Tego typu realizacje znajdziesz w innych zakładkach na tej stronie internetowej.

Tablice na nagrobki wykonujemy bardzo dokładnie. Dbamy o to, by napis na nich był bardzo czytelny, ponieważ wiemy, jak ważne jest to, by nagrobek estetycznie się prezentował. Dzięki eleganckiemu wykonaniu tablice na nagrobki ładnie wyglądają, a odczytywanie ich treści nie sprawia trudności, przez co osoby odwiedzające cmentarz nie mają problemu ze znalezieniem właściwego miejsca pochówku.

Tablice granitowe zgodnie z Twoją koncepcją

Przedstawione wzory nie są do końca zbieżne z Twoim pomysłem na to, jak godnie ozdobić i podpisać grób bliskiej osoby? Żaden problem. Jeżeli tylko masz projekt tablicy nagrobnej, nawet narysowany na zwykłej kartce, chętnie go zrealizujemy. Wcześniej jednak wykonamy wizualizację, abyś miał pewność, że konkretny pomysł jest zgodny z Twoim poczuciem estetyki. W razie potrzeby wprowadzimy również niezbędne zmiany. Wystarczy, że wskażesz nam, co chciałbyś zmienić. Elektroniczna wizualizacja widziana na ekranie Twojego telefonu komórkowego albo komputera pozwoli Ci podjąć ostateczną decyzję, czy chcesz, by tablica na nagrobek wyglądała we wskazany sposób.

Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się lepiej z naszą ofertą. Wybierz tablicę nagrobną, która może zdobić grób bliskiej osoby.