Katalog nagrobków urnowych
Lista projektów nagrobków urnowych do wykonania przez nasz zakład kamieniarski.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Ostatnią wolą bliskiej osoby było pochowanie jej w urnie? Jeżeli zdecydowałeś się na taką formę pochówku zmarłego, teraz możesz wybrać pomnik na urnę. W naszym zakładzie znajdziesz szereg rozwiązań kamieniarskich. Poznaj lepiej nagrobki urnowe, wchodzące w skład naszego portfolio.

Nagrobki urnowe – coraz popularniejsze rozwiązanie

Zmiany społeczne doprowadziły do tego, że coraz więcej osób, myśląc o swojej śmierci i miejscu ziemskiego spoczynku, deklaruje chęć spopielenia, kremacji i umieszczenia prochów w urnie. Dlatego dziś taka decyzja osoby zmarłej lub jej bliskich nikogo już nie zaskakuje. Widzimy również, że coraz więcej klientów decyduje się na pomnik urnowy zamiast tradycyjnego nagrobka. Wciąż rozbudowujemy swoją ofertę o funkcjonalne i eleganckie wzory nagrobków urnowych.

Nagrobki na urnę – mnóstwo wersji do wyboru

Małe pomniki na urny, które znajdziesz w naszej ofercie, występują w wielu wersjach. Dzięki temu nagrobki na urnę będą zgodne z gustem zamawiającego. Nasze pomniki urnowe zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co masz pewność, że zamówiony w naszym zakładzie nagrobek urnowy będzie służył przez wiele lat. Staranność i estetyka wykonania to coś, co wyróżnia nasze nagrobki urnowe spośród innych. Idealnie dopasowane, kompaktowe wymiary sprawiają, że pomnik urnowy spełnia swoje zadanie, a jednocześnie jego forma jest zgodna z obowiązującymi zasadami dotyczącymi pochówków urnowych.

Powyższe wizualizacje to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Jeżeli masz własną koncepcję na to, jak może wyglądać nagrobek urnowy, chętnie się z nią zapoznamy i wykonamy projekt z wizualizacją. Dzięki temu znacznie łatwiej przyjdzie Ci podjąć decyzję, czy konkretny pomysł na nagrobek jest trafiony. Służymy również pomocą w sytuacjach, gdy nie masz wizji tego, jak powinien prezentować się nagrobek urnowy.

Nagrobek urnowy – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje pomnik na urnę? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań względem nagrobka urnowego, rodzaju wykorzystanego kamienia, liczby zmian wprowadzonych w projekt czy też chęci dodatkowego ozdobienia nagrobka np. obrazem Chrystusa, czy Maryi. Tego rodzaju wzory wykonujemy w granicie. Z motywami dostępnymi w naszej ofercie zapoznasz się w zakładce Grawery na tej stronie.

Służymy swoją wiedzą zdobytą dzięki latom praktyki w tej branży i chętnie podpowiemy, jakie wzory są eleganckie, a jednocześnie w pełni oddają powagę sytuacji.