Nowoczesny nagrobek urnowy minimalistyczny (nu19)

Nowoczesny nagrobek urnowy minimalistyczny (nu19)

Modernistyczny wzór nagrobka z przeznaczeniem na grób urnowy. Pomnik nagrobny zbudowany z granitu w odcieniu czerni oraz jasnego brązu.

Dobór koloru kamienia do kształtu nagrobka nie przypadkowy. Dzięki dużemu kontrastowi ukazującemu linie cięcia granitu mamy przed oczami pełen obraz nagrobkowego kunsztu.

Opis

Materiał: Kuru Gray, Khammam Black
Kraj pochodzenia granitu: Finlandia, Indie
Kolor: szary, czarny
Wymiary podstawy: 90x90 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Sygnatura: (nu19)
7 500 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 750 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria