Galanteria

Wazony

Wazony

Wazony na nagrobki to nieodzowne elementy wystroju pomników. Są one nie tylko estetyczne, ale stanowią także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą ozdabiać nagrobki bliskich kwiatami .

Misy

Misy

W naszej ofercie dostępne są starannie wykonane naczynia na kwiaty. Do każdego egzemplarza dopasowana zostaje plastikowy pojemnik wewnętrzny w komplecie.

Lampiony

Lampiony

Jednym z najbardziej popularnych elementów zdobiących groby są lampiony nagrobkowe. Jako całoroczna ozdoba płyty, lampiony na nagrobek powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością, niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych.

Księgi i serca

Księgi i serca

Nasz sklep internetowy to również miejsce, gdzie można się zaopatrzyć w wysokiej jakości wyroby na pomnik do grawerowania. Do wyboru mają Państwo modele o polerowanej, lśniącej powierzchni. Księgi i serca, które oferujemy, wyróżniają się elegancką prostotą, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do każdego rodzaju nagrobka.

Krzyże

Krzyże

Pośród naszych propozycji znajdują się zarówno misternie wykonane krzyże nagrobne wykonane ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), jak i powlekanej oraz z eleganckiego brązu oksydowanego na czarno. Można u nas zamówić modele produkowane w różnych wariantach wielkości i wykończenia — polerowane oraz matowe.

Niezaprzeczalnym atutem naszych leżących krzyży na nagrobki ze stali nierdzewnej jest ich ogromna uniwersalność, która sprawia, że świetnie komponują się z wszystkimi typami kamieni.

Ornamenty metalowe

Ornamenty metalowe

Ornamenty metalowe przytwierdzamy nie tylko do nagrobków. Doskonale nadają się do przymocowania także przy elementach dekoracyjnych wchodzących w jego skład, takich jak krzyże, wazony, figury sakralne czy lampiony. Proponujemy szeroki wybór motywów zdobniczych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Podstawki pod znicze

Podstawki pod znicze

Nieodłącznym elementem każdego nagrobka są znicze, które palimy ku pamięci zmarłych. Niestety często wylewa się z nich gorący wosk, który po kontakcie z kamieniem wnika w jego strukturę i pozostawia trudne do usunięcia plamy. Rozwiązaniem tego jest użycie odpowiedniej podstawki pod znicze. Element taki możemy wykonać z takiego samego kamienia jak nagrobek co zapewnia elegancki i stonowany wygląd. Ponadto podstawki poddajemy odpowiedniej impregnacji co gwarantuje odporność na powstawanie plam.