Tłoczony wazon granitowy (w5) z wcięciem

Wazony nagrobkowe

Wazony na nagrobki to nieodzowne elementy wystroju pomników. Są one nie tylko estetyczne, ale stanowią także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą ozdabiać nagrobki bliskich kwiatami .

Granitowa misa (M7)

Misy cmentarne

W naszej ofercie dostępne są starannie wykonane naczynia na kwiaty. Do każdego egzemplarza dopasowana zostaje plastikowy pojemnik wewnętrzny w komplecie.

Galanteria nagrobkowa - wazon z krzyżem

Lampiony nagrobkowe

Jednym z najbardziej popularnych elementów zdobiących groby są lampiony nagrobkowe. Jako całoroczna ozdoba płyty, lampiony na nagrobek powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością, niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych.

Granitowe serce na pomnik

Księgi i serca na grób

Nasz sklep internetowy to również miejsce, gdzie można się zaopatrzyć w wysokiej jakości wyroby na pomnik do grawerowania. Do wyboru mają Państwo modele o polerowanej, lśniącej powierzchni. Księgi i serca, które oferujemy, wyróżniają się elegancką prostotą, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do każdego rodzaju nagrobka.

Kamienny krzyż na pomnik (K4)

Krzyże nagrobne

Pośród naszych propozycji znajdują się zarówno misternie wykonane krzyże nagrobne wykonane ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), jak i powlekanej oraz z eleganckiego brązu oksydowanego na czarno. Można u nas zamówić modele produkowane w różnych wariantach wielkości i wykończenia — polerowane oraz matowe.

Niezaprzeczalnym atutem naszych leżących krzyży na nagrobki ze stali nierdzewnej jest ich ogromna uniwersalność, która sprawia, że świetnie komponują się z wszystkimi typami kamieni.

Ornament metalowy kwiat

Ornamenty metalowe na pomnik

Ornamenty metalowe przytwierdzamy nie tylko do nagrobków. Doskonale nadają się do przymocowania także przy elementach dekoracyjnych wchodzących w jego skład, takich jak krzyże, wazony, figury sakralne czy lampiony. Proponujemy szeroki wybór motywów zdobniczych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

granitowa podstawka pod znicze strzegom

Podstawki pod znicze

Nieodłącznym elementem każdego nagrobka są znicze, które palimy ku pamięci zmarłych. Niestety często wylewa się z nich gorący wosk, który po kontakcie z kamieniem wnika w jego strukturę i pozostawia trudne do usunięcia plamy. Rozwiązaniem tego jest użycie odpowiedniej podstawki pod znicz. Element taki możemy wykonać z takiego samego kamienia jak nagrobek co zapewnia elegancki i stonowany wygląd. Ponadto podstawki poddajemy odpowiedniej impregnacji co gwarantuje odporność na powstawanie plam.

Chcąc podkreślić rangę nagrobka, w którym spoczywa Twój bliski, wybierz odpowiednie dekoracje na grób. Sprawdzi się tu galanteria nagrobkowa dostępna w naszej ofercie. Sprawdź jakie akcesoria na pomniki cmentarne znajdują się w naszym portfolio.

Galanteria cmentarna – zobacz, czym udekorować grób

Jeżeli chcesz znaleźć akcesoria nagrobne, które będą wytrzymałe i przetrwają lata, postaw na te z naszej oferty. Tu znajdziesz wazony, misy, lampiony, krzyże, ornamenty metalowe, a także podstawki na znicze. Wszystkie te elementy zostały wykonane z granitu, dzięki czemu są wytrzymałe, a dodatkowo cechują się wysoką jakością i estetycznym wykonaniem.

Granitowa galanteria to bardzo klasyczne i eleganckie rozwiązanie, które spełni wszystkie potrzeby estetyczne. Akcesoria na pomniki cmentarne to jednak coś więcej niż tylko ozdoby, to sposób na to, by wyrazić wdzięczność zmarłej osobie, aby pielęgnować pamięć o niej.

Galanteria na pomniki – funkcjonalne pomysły na dekorację grobu

Niewątpliwą zaletą naszych akcesoriów na groby jest nie tylko ich wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Galanteria nagrobkowa stanowi nie tylko godną ozdobę, ale np. umożliwia przechowywanie kwiatów czy przystrojenie grobu zniczami.

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego znajdziesz starannie wykonane misy, wazony czy inne naczynia, w których możesz umieścić kwiaty. Co więcej, do każdej misy dołączony zostaje plastikowy pojemnik, który umożliwia wygodne ozdabianie nagrobków bliskich kwiatami.

Księgi i serca – galanteria na pomniki od serca

W naszym zakładzie kamieniarskim z galanterią cmentarną znajdziesz także akcesoria granitowe przeznaczone do grawerowania. Będą to np. elementy w kształcie ksiąg czy serca, które możesz wygodnie postawić na grobie, a wcześniej zlecić nam grawerowanie ważnego cytatu, epitafium wyrażającego tęsknotę za tymi, którzy odeszli, czy treść modlitwy za ich dusze.

Wszystkie akcesoria nagrobne służą temu, by podkreślić, jak ważne są dla Ciebie osoby, które odeszły. Dekorując ich grób – nie tylko od święta, ale decydując się na trwalszą formę w postaci kamiennych elementów – pielęgnujesz pamięć o nich.

Akcesoria na pomniki cmentarne dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my wykonamy dla Ciebie wycenę Twojego zamówienia. Nie zwlekaj i już dziś zatroszcz się o grób bliskiej Ci osoby. Niech prezentuje się pięknie i majestatycznie. Granitowa galanteria znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Zaopatrz się w najpotrzebniejsze akcesoria zgodnie z własnymi upodobaniami.