Nagrobki pojedyncze nowoczesne

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

Odejście bliskiej osoby to trudny moment w życiu. Wówczas warto zadbać nie tylko o samą ceremonię związaną z pochówkiem, ale też o to, by nagrobek, pod którym będzie spoczywał zmarły, był estetyczny.
Powierzając naszemu zakładowi wykonanie pomnika pojedynczego, masz pewność, że korzystasz z usług profesjonalistów.

Nagrobki pojedyncze z ogródkiem

Nagrobki pojedyncze - kolekcja Natural Stone

Polecamy kolekcję atrakcyjnych  wzorów nagrobków pojedynczych. Eleganckie wzornictwo łączące poszanowanie tradycji kamieniarskich z nowym spojrzeniem na kamieniarstwo. Nagrobki wykonane w wymiarze 190 cm x 90 cm, jednakże możliwe wykonanie w większych lub mniejszych wymiarach podstawy.

Nagrobki pojedyncze tradycyjne

Nagrobki pojedyncze tradycyjne

Zobacz projekty nagrobków pojedynczych oferowanych przez nasz zakład. W tej kategorii mamy do zaproponowania nagrobki o wyglądzie tradycyjnym o harmonijnym układzie elementów. Wiele projektów występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Nagrobki o wymiarach podstawy 190 cm  x 90 cm z możliwością zmiany wielkości w zależności od potrzeb.

Nagrobek urnowy Olive green z Black

Nagrobki urnowe

W tej kategorii mamy do zaproponowania nagrobki urnowe. Wiele projektów występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Nagrobki o wymiarach podstawy 80 cm  x 120 cm z możliwością zmiany wielkości w zależności od potrzeb.

Grobowiec w kamiennym srebrze

Grobowce

Katalog nowoczesnych pomników – grobowców  o standardowych rozmiarach 120×250 z możliwością ich zmiany, w zależności od wymogów cmentarza.

Nagrobki podwójne

Nagrobki podwójne

Polecamy serdecznie uwadze projekty nagrobków podwójnych o wymiarach od 160 cm do 200 cm. Projekty w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Wiele projektów dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych kamieni.

Nagrobki gotowe

Nagrobki gotowe

Dostępne od ręki. Do obejrzenia na naszej firmowej wystawie. Nagrobki pojedyncze o wymiarach 90 cm x 190 cm, podwójne od 160 cm do 200 cm. Różne style i kolory. Szybki termin realizacji montażu.