Nagrobki gotowe

Nagrobki gotowe

Największa w okolicy wystawa gotowych nagrobków na terenie zakładu. Nagrobki pojedyncze o wymiarach 90 cm x 190 cm, podwójne od 160 cm do 200 cm. Różne style i kolory. Szybki termin realizacji montażu.

Nagrobki pojedyncze tradycyjne

Nagrobki pojedyncze tradycyjne

Zobacz projekty nagrobków pojedynczych oferowanych przez nasz zakład. W tej kategorii mamy do zaproponowania nagrobki o wyglądzie tradycyjnym o harmonijnym układzie elementów. Wiele projektów występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Nagrobki o wymiarach podstawy 190 cm  x 90 cm z możliwością zmiany wielkości w zależności od potrzeb.

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

Nagrobki pojedyncze nowoczesne

Modne projekty – zobacz katalog nowoczesnych nagrobków pojedynczych utrzymanych w minimalistycznej formie. Nagrobki o prostych krawędziach. Elegancja wzornictwo dzięki harmonijnemu połączeniu elementów i kolorów. Oferowane projekty dostępne w wymiarach 90 cm x 190 cm oraz 100 cm x 200 cm.

Nagrobki podwójne

Nagrobki podwójne

Polecamy serdecznie uwadze projekty nagrobków podwójnych o wymiarach od 160 cm do 200 cm. Projekty w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Wiele projektów dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych kamieni.

Grobowce

Nagrobki – grobowce odznaczają się większymi rozmiarami –  oscylują one w granicach 120 cm x 250 cm.