Katalog nagrobków gotowych
Lista nagrobków gotowych, dostępnych od ręki. Szybki termin montażu.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu.

Gotowe pomniki granitowe – solidne i estetyczne

W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór gotowych nagrobków, które zostały wykonane z najwyższej jakości granitu. Dzięki temu nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale są również wyjątkowo wytrzymałe i odporne na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Granit jest też łatwy do utrzymania w czystości i zachowuje swój pierwotny wygląd na długie lata. Gotowe pomniki granitowe w niczym nie ustępują wersjom, które przygotowujemy na indywidualne zamówienie.

Wszystkie nagrobki zostały wykonane zgodnie z popularną obecnie stylistyką. Można zatem znaleźć zarówno nowoczesne wersje, tradycyjne, jak i te oryginalniejsze pod względem wzornictwa. W ofercie dostępne są też sarkofagi oraz pomniki z dopasowanym kolorystycznie wazonem. Osoby, które szukają nietuzinkowych wersji, mogą zdecydować się na nagrobek, który został wyłożony naturalnymi kamieniami w różnych kolorach.

Czym wyróżniają się gotowe nagrobki z naszej oferty?

Wybierając gotowy pomnik granitowy można liczyć na bardzo krótki czas realizacji. Jest to zatem najlepsze rozwiązanie dla osób,, którym zależy na szybkim montażu. Spory wybór gotowych nagrobków sprawia, że klienci mogą na żywo lub na zdjęciach zobaczyć pomniki w finalnym wydaniu. Jesteśmy przekonani, że wśród oferowanych przez nas produktów znajdą się takie, które będą zgodne z poczuciem estetyki zamawiających. Na naszej wystawie przy zakładzie kamieniarskim obejrzeć można nagrobki naszej własnej produkcji, nagrobki gotowe z Chin. Wykonujemy przegląd i poprawki wg potrzeb klienta. Oferujemy produkty tylko ze sprawdzonych kamieni.