Katalog nowoczesnych grobowców
Propozycje (wzory) nowoczesnych grobowców do wykonania przez nasz zakład kamieniarski.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Tradycyjnie zwykło się uważać, że nowoczesne grobowce to miejsca spoczynku większej liczby, zwykle spokrewnionych ze sobą osób. Zapoznaj się z naszą ofertą grobowców już teraz. Nasi fachowcy wykonają dla Ciebie grobowce rodzinne z różnego rodzaju materiałów. Dużą popularnością cieszą się między innymi granitowe grobowce.

Czym różni się grobowiec od nagrobka?

Grobowiec to po prostu grób rodzinny, który wyróżnia się znacznie większymi rozmiarami niż typowy nagrobek pojedynczy. Choć historia grobowców jest długa, zgodnie z tradycją rozumie się przez to określenie miejsce pochówku dla kilku członków rodziny.

Nagrobek z reguły jest przeznaczony dla jednej lub dwóch osób. Jest też znacznie mniejszy niż grobowiec.

Nowoczesne grobowce – wzory

Grobowce rodzinne powinny prezentować się niezwykle estetycznie i majestatycznie. Obie te cechy mają pomniki grobowce, które można znaleźć w ofercie naszego zakładu kamieniarskiego. Znacznie większe wymiary, elegancka płyta z epitafiami i motywami religijnymi – to właśnie wyróżnia nasze grobowce.

Decydując się na zamówienie grobowca, stawiasz na rozwiązanie na lata. Korzystamy jedynie z trwałych materiałów, dlatego masz pewność, że inwestujesz w grobowiec, który przetrwa kilka pokoleń.

Grobowiec rodzinny – cena

Koszt realizacji grobowca jest uzależniony od liczby przewidzianych miejsc. Dwumiejscowy grobowiec kosztuje około 10 tysięcy złotych. Natomiast ten czteromiejscowy to już kilkanaście tysięcy złotych. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Zastanów się, dla ilu osób konkretny grobowiec ma być miejscem wiecznego spoczynku. Warto omówić wcześniej takie kwestie z bliskimi i ustalić, czy zamawiany grobowiec będzie Waszym rodzinnym, czy będą tam spoczywać tylko wybrani zmarli.

Grobowiec na zamówienie

W naszej ofercie znajdziesz szereg wzorów grobowców, które możesz dostosować do własnych preferencji. Co ciekawe, oferujemy również możliwość wykonania grobowca zgodnie z Twoim projektem. Zanim jednak zrealizujemy konkretną koncepcję, najpierw wykonamy jej wizualizację, byś miał pewność, że zaproponowany wzór będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Co więcej, dajemy Ci możliwość wprowadzania tylu zmian, ile to konieczne, by nowoczesny grobowiec spełnił Twoje oczekiwania.

Trwałe granitowe grobowce

Wiemy, że pomniki grobowce to coś, co musi przetrwać lata i doczekać kolejnych pokoleń. Dlatego w swojej pracy stawiamy tylko na najwyższej jakości materiały. Wyróżnić tu można granitowe grobowce, a także na grobowce wykonane z innych, wytrzymałych rodzajów kamienia. Oferujemy również możliwość naniesienia wybranego napisu, cytatu, epitafium wyrażającego tęsknotę za człowiekiem, który odszedł, a także umieszczenia na kamieniu wybranego świętego obrazu, dostępnego w galerii naszych motywów. Służymy pomocą związaną z doborem odpowiedniej kolorystyki czy też rozmieszczeniem poszczególnych elementów na stronie.

Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Na Twoje potrzeby wykonamy również indywidualną wycenę poszczególnych projektów. Zapraszamy do współpracy.