Nowoczesny grobowiec z kamiennymi wstawkami w kolorze złota (ng07a)

Nowoczesny grobowiec z kamiennymi wstawkami w kolorze złota

Piękny wzór nagrobka pojedynczego bazującego na połączeniu dwóch granitów – złotego Kashmir Gold oraz czarnego Black wysokiej klasy. Rama nagrobka o dwóch wysokościach otoczona z góry jasną opaską oraz z dołu ciemną nadaje pomnikowi charakteru.

Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – możliwe wymiary 120×250 lub inne, w zależności od przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innych kolorach (wariant). Nagrobek można nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Black, Kashmir Gold
Kraj pochodzenia granitu: Indie, inne
Kolor: beż, złoty, czarny
Wymiary podstawy: 120x250 cm
Grubość elementów: 5 / 3 cm
Wykończenie: połysk
Wysokość: 145 cm
Sygnatura: ng07a
26 450 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu oraz ewentualne okładziny (granitowa rama zasłaniającą betonowe elementy piwnicy). W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Nowoczesny grobowiec z kamiennymi wstawkami w kolorze złota
Nowoczesny grobowiec z kamiennymi wstawkami w kolorze złota
Nowoczesny grobowiec z kamiennymi wstawkami w kolorze złota