Grobowiec z kamiennym złotem (ng02a)

Grobowiec z kamiennym złotem (ng02a)

Projekt nagrobka nowoczesnego o prostych bryłach z jasną, złotą posadzką i opaskami między ramą a nakrywą oraz na tablicy napisowej.

Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – wymiary 120×250. Istnieje jednak możliwość zmniejszenia lub zwiększenia wymiarów w zależności od potrzeb i przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innym kolorze granitu (wariant). Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Warangal Black, Kashmir Gold
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: złoty, kremowy, czarny
Wymiary podstawy: 120x250 cm
Grubość elementów: 5 cm
Wykończenie: połysk
Wysokość: 150 cm
Sygnatura: ng02
23 700 zł
22 250 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu oraz ewentualne okładziny (granitowa rama zasłaniającą betonowe elementy piwnicy). W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie, kopiowanie narusza prawa autorskie. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2225 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria