Łagodny, nowoczesny grobowiec (ng20a)

Łagodny, nowoczesny grobowiec

Piękny wzór nagrobka pojedynczego bazującego na połączeniu dwóch kolorów i grubości granitu. Nowoczesna forma, połączona z łagodnie wygiętymi w łuk elementami szarych płyt „Strzelin”, wyróżnia ten projekt. Nakrywa nagrobka wykonana jest z dwóch elementów, głównego „Impala” o grubości 5 cm i biało-szarego 3 cm. Podobnie skonstruowane są dwie tablice pionowe. Delikatna opaska pod ramą nagrobka nadaje projektowi lekkości. Boki płyt wykończone ćwierćwałkiem. Łagodne wierzchołki.

Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – możliwe wymiary 120×250 lub inne, w zależności od przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innych kolorach (wariant). Nagrobek można nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Impala, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: RPA, Polska
Kolor: biel, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 120x250 cm
Grubość elementów: 5 / 3 cm
Obróbka krawędzi: ćwierćwałek
Wykończenie: połysk
Wysokość: 150 cm
Sygnatura: ng20a
21 900 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu oraz ewentualne okładziny (granitowa rama zasłaniającą betonowe elementy piwnicy). W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2190 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Łagodny, nowoczesny grobowiec
Łagodny, nowoczesny grobowiec (ng20a)
Łagodny, nowoczesny grobowiec