Urnowy nagrobek w ćwierćwałku (nu01a)

Urnowy nagrobek w ćwierćwałku (nu01a)

Przedstawiamy Państwu nagrobek urnowy zaprojektowany w owalnych, delikatnych kształtach. Łagodne zaokrąglenia elementów oraz okrągłej wstawki pod wazon nadają mu wyjątkowego charakteru.

Pomnik możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Kashmir Gold
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: beż, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 120*80 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: ćwierćwałek
Wykończenie: połysk
Wysokość: 105 cm
Sygnatura: nu01a
11 100 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria