Nagrobek urnowy w stylu amerykańskim z beżowego piaskowca (nu17)

Nagrobek urnowy w stylu amerykańskim z beżowego piaskowca (nu17)

Nowoczesny  wzór nagrobka urnowego w stylu amerykańskim. Pomnik nagrobny zbudowany z piaskowca w odcieniu delikatnego beżu w formie pionowej, ładnie wykończonej tabliczki na której rozmieszczone zostaną litery.

Uwaga!

W cenę nagrobka nie jest wliczony montaż.

 

 

 

 

Nagrobek urnowy w stylu amerykańskim wykonany z beżowego piaskowca stanowi nowoczesne podejście do tradycyjnej formy pomnika. Materiał wykorzystany do jego stworzenia oferuje szereg zalet, w tym trwałość i naturalny, estetyczny wygląd, który pięknie komponuje się z otoczeniem. Beżowy pomnik z piaskowca prezentuje się bardzo delikatnie i subtelnie, a jednocześnie wyróżnia wytrzymałością na warunki atmosferyczne, dobrze znosząc próbę czasu.

Nagrobek urnowy z piaskowca — prosty i nowoczesny

Styl amerykański, w jakim został zaprojektowany nagrobek, z pewnością zostanie doceniony przez bliskich, którym zależy na eleganckim, a jednocześnie nowoczesnym wyglądzie. Pomnik dostępny w naszej ofercie wyróżnia się prostą formą, dzięki czemu jest nie tylko pięknym, ale i ponadczasowym elementem każdego miejsca pamięci. Amerykański styl jest często kojarzony  z dbałością o detale i wysoką jakość wykonania, co w tym przypadku jest widoczne w precyzyjnie wykończonej tabliczce, na której rozmieszczone zostaną litery.

Prezentowany pomnik cmentarny z piaskowca bardzo dobrze sprawdzi się jako miejsce na ostatni spoczynek urny z prochami, oferując zarówno intymność, jak i godność pochówku. Ładne wykończenie nagrobka, w połączeniu z zaletami piaskowca i stylu amerykańskiego, tworzą harmonijną całość, która zachwyca zarówno swoją estetyką, jak i trwałością. Dzięki temu nagrobek ten jest nie tylko upamiętnieniem osoby zmarłej, ale również pięknym elementem przestrzeni cmentarnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu, w którym można zobaczyć wiele innych wersji.

Opis

Materiał: piaskowiec
Kolor: beż
Wymiary podstawy: 30x70 cm
Grubość elementów: 5 / 8 cm
Sygnatura: (nu17)
2 200 zł

Podana cena zawiera podatek VAT. Do ceny nagrobka należy doliczyć dojazd, montaż, koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria