Nagrobek z kompozycyjną podstawką – Orion i Warangal Black (t08c)

Wariant:
Nagrobek z kompozycyjną podstawką – Orion i Warangal Black (t08c)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Nagrobek został tak zaprojektowany, aby w przestrzeni nakrywy znalazło się specjalne miejsce na znicz, lampion lub wazon, które również mogą Państwo znaleźć na naszej stronie oraz w biurze stacjonarnym. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Orion, Warangal Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: niebieski, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 111 cm
Sygnatura: t08c
12 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria