Prosty nagrobek podwójny wykończony ćwierćwałkiem (p07c)

Wariant:
Prosty nagrobek podwójny wykończony ćwierćwałkiem (p07c)

Projekt nagrobka, widoczny na umieszczonych wizualizacjach, jest pomnikiem wykonywanym przez nasz warsztat. Posiada on chlapacz, czyli podwyższenie pod podstawą nagrobka, w celu jego uniesienia i uchronienia przed błotnistym lub piaskowym otoczeniem. Jego nakrywa, gradus, cokół oraz tablica wykończone są ćwierćwałkiem, dodającym mu delikatności. Tablica pomnika wycięta jest w unikalny kształt za pomocą łuków. Nakrywa również posiada w przodzie lekki łuk.

Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Orion
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: niebieski, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 160x190 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: ćwierćwałek
Wykończenie: połysk
Wysokość: 116 cm
Sygnatura: p07c
24 000 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria