Nagrobek z opaską i słupkiem (P08c)

Wariant:
Nagrobek z opaską i słupkiem (P08c)

Nagrobek podwójny w nowoczesnym kroju – proste elementy, opaska granitowa oddzielająca ramę od nakrywy, oraz słupek dostawiony do tablicy. Dodatkowo dołożony gradus i cokół, które tworzą podstawę pod płytę napisową. Posiada on okładziny, czyli podwyższenie pod podstawą nagrobka, w celu jego uniesienia i uchronienia przed błotnistym lub piaskowym otoczeniem.

Nagrobek możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Orion, Warangal Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: niebieski, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x160 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: połysk
Wysokość: 137 cm
Sygnatura: P08c
21 650 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2165 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria