Nowoczesny nagrobek podwójny (p09c)

Wariant:
Nowoczesny nagrobek podwójny (p09c)

Jednym z najczęściej wybieranych wzorów nagrobka podwójnego jest widoczny na zdjęciach model. Oparty o proste kształty, zamontowany na podwyższeniu, zwanym okładzinami, posiada szeroki słupek dostawiany do całości, który tworzy nam boczną przestrzeń na galanterię nagrobkową.

Nagrobek możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Viscount White, Warangal Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: biały, szary, czarny
Wymiary podstawy: 160x190 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: połysk
Wysokość: 146 cm
Sygnatura: p09c
22 700 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria