Katalog wazonów kwadratowych na pomnik
Lista projektów kwadratowych wazonów do wykonania przez nasz zakład kamieniarski.
Zapraszamy do oglądania i kontaktu

Wazony kwadratowe na pomnik nagrobny

Zastanawiasz się, jakie elementy dekoracyjne powinny znaleźć się na pomniku nagrobnym, aby uczynić go klasycznie eleganckim, a do tego niezwykle praktycznym? Wybierz wazony kwadratowe na pomnik nagrobny, wykonane z granitu – trwałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie zmiennych warunków pogodowych, ponadczasowego kamienia naturalnego. Granitowy wazon kwadratowy, umieszczony na pomniku nagrobnym, jest na tyle ciężki, że nie przewrócą go nawet silne podmuchy wiatru. Z powodzeniem umieścisz w nim naturalne kwiaty, które wymagają regularnego podlewania, jak i sztuczne bukiety, idealnie dopasowane do stylistyki nagrobka.

Kwadratowy wazon na cmentarz

Wykonywane na zamówienie wazony granitowe kwadratowe wyróżnia nie tylko wyjątkowa odporność na działanie deszczu i mrozu, ale przede wszystkim nowoczesny design. Możesz zdecydować się na czarny lub jasnoszary granit o szlachetnej, gładkiej powierzchni na wysoki połysk. Prostą formę wzbogacają wyjątkowe dodatki. W zakładzie kamieniarskim Rychlik znajdziesz wazony kwadratowe na pomnik nagrobny ozdobnie piaskowane, z podłużnymi i poprzecznymi wstawkami ze stali nierdzewnej lub granitu w innym kolorze, a także z dekoracyjnymi wycięciami.

Dekoracja i praktyczność – granitowy wazon kwadratowy

Wazony kwadratowe na pomnik nagrobny z granitu, oferowane przez zakład kamieniarski Rychlik, wyróżniają klasyczne wzornictwo i niezwykle subtelne zdobienia, wykonane ze stali nierdzewnej. Możesz zdecydować się na minimalistyczne wstawki, przypominające wstęgę, w postaci krzyża lub ulubionych kwiatów. Granitowy wazon kwadratowy z różą, lilią lub tulipanem przełamuje schematy i zdobi nagrobek nawet wtedy, gdy nie ma w nim świeżych kwiatów. Naturalny kamień zdobią ponadto kształtowane przez siły natury żyłki oraz nacieki. Szlifując go z rzemieślniczą precyzją na wysoki połysk, uzyskujemy taki efekt wizualny, na jakim najbardziej Ci zależy.

Wazony granitowe kwadratowe o dużej wytrzymałości

Odporny na ścieranie, działanie wody, wilgoci, mrozu i brudu granitowy wazon kwadratowy łatwo utrzymać w czystości i doskonałym stanie na lata. Wyjątkowa dekoracja podkreśla dostojny charakter miejsca pamięci o bliskiej osobie zmarłej. Postaw na połączenie dekoracyjnych walorów i praktycznych właściwości granitu, wybierając wazony kwadratowe na pomnik nagrobny, tworzone przez doświadczonych w rzemiośle artystycznym ekspertów zakładu kamieniarskiego Rychlik.