Wyjątkowy projekt z portretem na szkle (K22-0003)

Wyjątkowy nagrobek z portretem na szkle

Jednym z nagrobków należących do kolekcji Elegance, jest wyjątkowy pomnik z wykonanym na szkle portretem upamiętniającym. Nagrobek składa się z dwóch kontrastujących ze sobą nakryw oraz tablicy, na której mocowany jest szklany portret. Takie zwieńczenie pomnika dodaje mu szczególnego charakteru, umożliwiając podtrzymywanie w pamięci osoby nam bliskiej.

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od materiału granitowego.

Opis

Materiał: Orion (Virgin Rock), Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie, inne
Kolor: niebieski, fioletowy, czarny
Wymiary podstawy: 90 x 190 cm
Waga: 800 kg
Grubość elementów: 3,5,6 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Sygnatura: K22-0003
15 200 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1520

Podoba mi się!

Napisz wiadomość