Eleganckie połączenie nowoczesności z tradycją – nagrobek A-0067

Eleganckie połączenie nowoczesności z tradycją – nagrobek A-0067

Nagrobek zaprojektowany w charakterze futurystycznym złożony z elementów grubości 5 oraz 10 cm. Połączenie dwóch granitów fińskiego, popielatego Kuru Grey oraz najwyższej jakości czarnego granitu – Khammam Black.

Nagrobek z przeznaczeniem na piwnicę murowaną o wymiarze 100×230 cm. Wyłożony na spodzie posadzką z granitu palonego-antypoślizgowego. Istnieje możliwość zamówienie nagrobka w dowolnym wymiarze, zarówno na mogiłę ziemną, jak i grobowiec.

Opis

Materiał: Kuru Gray, Khammam Black
Kraj pochodzenia granitu: Finlandia, Indie
Kolor: szary, czarny
Wymiary podstawy: 100x230 cm
Grubość elementów: 5 / 10 cm
Sygnatura: A-0067
19 200 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1920 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria