Granitowy pomnik o nowoczesnym designie w kolorach bieli oraz czerni (K22-0002)

Granitowy pomnik o nowoczesnym designie w kolorach bieli oraz czerni (K22-0002)

Model nagrobka idący w daleką naturę gdzie najważniejsze są kamienie ale też otwartość na świat który nas otacza. Odpowiedni, delikatny dobór kolorów granitu w połączeniu z prostą stylistyką i elementami metalu ukazuje nowy obraz polskiego nagrobkarstwa.

Połączenie granitu Viscount White oraz w pełni czarnego to najnowszy cmentarny trend. Kamienie naturalne na pewno warte chwili zatrzymania.

Model nagrobka w stylu nowoczesnym składający się podstawy, ramy pionowej zlicowanej z nakrywą oraz tablicy granitowej w formie okna.

Ciekawym uzupełnieniem pomnika będą metalowe litery koloru czarnego oraz ptaszek.

Opis

Materiał: Viscount White, Absolute Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie, Zimbabwe
Kolor: biel, czerń, szarość
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Sygnatura: K22-0002
15 750 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1575 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria