Nowoczesny nagrobek ze szklanymi wstawkami (K22-0009)

Nowoczesny nagrobek ze szklanymi wstawkami (K22-0009)

Nagrobek wykonany z granitów Absolut Black oraz Viscount White w kolorach czerni bieli oraz szarości.

Prezentowany nagrobek to połączenie idące w przyszłość, dzięki uzupełnieniu ciekawych granitów szkłem hartowanym, podkreślającym piękno kamienia.

Bez wątpienia modernistyczny wzór nagrobka, który odpowiednio wkomponowany między tradycyjne groby odmieni cmentarny krajobraz.

Opis

Materiał: Viscount White, Absolut Black, szkło hartowane
Kraj pochodzenia granitu: Indie, Zimbabwe, Polska
Kolor: biel, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 90x190 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Sygnatura: K22-0009
15 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1560 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria