Elegancki nagrobek, istota połączenia piaskowca z granitem (KP22-0004)

Elegancki nagrobek, istota połączenia piaskowca z granitem (KP22-0004)

Modernistyczny nagrobek wykonany został z jasnobeżowego piaskowca oraz czarnego granitu.

Piaskowiec to kamień naturalny zyskujący co raz większą  popularność w szeroko rozumianym budownictwie. Dzięki naszej kreatywności oraz rozumieniu fachu kamieniarza obecnie tworzymy z tego pięknego budulca okazałe pomniki, sarkofagi czy też grobowce. Ciekawa barwa piaskowca odpowiednio zestawiona z tradycyjnym, czarnym granitem to zupełnie nowe połączenie, zetknięcie tradycji z nowoczesnością.

Nagrobek o bardzo nowoczesnych kształtach z charakterystyczną kompozycją szachownicy. Całość tworzą grube 10 cm elementy tablicy jak i 6 centymetrowe płyty leżące w postaci nakrywy pomnika jak i jego podstawy.

Opis

Materiał: piaskowiec-Beżowy, granit-Absolut Black
Kolor: beż, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 90x190 cm
Grubość elementów: 6 / 10 cm
Sygnatura: KP22-0004
31 000 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 3100 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria