Dwutablicowy nagrobek grobowcowy (DWM-0004)

Dwutablicowy nagrobek grobowcowy (DWM-0004)

Odpowiednio przemyślany projekt nagrobka w formie nowoczesnej. Viscount White w połączeniu z kamieniem czarnym Absolut Black. Wszystko to daje nam obraz jednego z ciekawszych wzorów nagrobkowych.

Granitowy nagrobek dla osób ceniących sobie odmienność od form tradycyjnych. Użyte zostało mocne, kamienne podłoże (podstawa nagrobka) które pełni funkcję chodnika. Dzięki płomieniowanej (chropowatej) strukturze odpowiada za funkcjonalne cechy nagrobka, nie wspominając już o jego wyglądzie. Tablica osadzona jest bezpośrednio na płycie nagrobka, zdecydowanie wyróżniając się pięknym kryształowym wazonem pośrodku. Dodatkowo w celach ozdobnych zastosowano porcelanowe lampiony, które umieszczone zostały z przodu płyty nakrywowej pomnika.

Takie podejście do architektury nagrobkowej nadaje całej kompozycji niezwykłej świeżości i niepowtarzalnego wyglądu. Oprócz walorów estetycznych na uwagę zasługuje trwałość oraz łatwość konserwacji poszczególnych elementów.

Dzięki koncepcji tego projektu zyskujemy elegancki i ekskluzywny nagrobek w niestandardowej odsłonie. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość w prostej, a za razem odmiennej  formie – to jest to idealny wybór.

Opis

Materiał: Absolute Black, Viscount White
Kraj pochodzenia granitu: Zimbabwe, Indie
Kolor: biały, szary, czarny
Wymiary podstawy: 130x240 cm
Grubość elementów: 3 / 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: płomień (podstawa), poler
Sygnatura: DWM-0004
19 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria