Nowoczesny wzór nagrobka pojedynczego w odcieniach szarości oraz czerni (T-04)

Nowoczesny wzór nagrobka pojedynczego w odcieniach szarości oraz czerni (T-04)

Ciekawa budowa nagrobka, odpowiedni dobór kolorów oraz fachowe wykonanie. Pomnik w którym dominuje nowoczesna prostota z odrobiną klasycznych nagrobkowych kształtów.

Proste, minimalistyczne bryły, przełamuje łuk wkomponowany w tablicach. Kontrastowość kamieni prezentuje się elegancko.

Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Absolute Black, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Zimbabwe, Polska
Kolor: czarny, szary
Wymiary podstawy: 90x190 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: połysk
Sygnatura: T-04
12 300 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria