Piękny nagrobek z kamiennym krzyżem (p05a)

Wariant:
Piękny nagrobek z kamiennym krzyżem (p05a)

Projekt nagrobka, widoczny na umieszczonych wizualizacjach, jest pomnikiem wykonywanym przez nasz warsztat. Posiada on nowoczesny, prosty i dopasowany do siebie krój. Kamienna wstawka z kontrastowego kamienia między ramą a nakrywą, dodaje mu charakteru. Wyróżnia się on kamiennym krzyżem w centrum oraz dopasowanymi do niego tablicami.

Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Impala, Warangal Black
Kraj pochodzenia granitu: RPA, Indie
Kolor: szarość, czerń
Wymiary podstawy: 160x190 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: połysk
Wysokość: 135 cm
Sygnatura: p05a
20 450 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria