Preparat do zwalczania mchów, glonów i grzybów Renowal Tor

Preparat do zwalczania mchów, glonów i grzybów Renowal Tor

Preparat do usuwania mchu z nagrobków

Renowal Tor jest samoczynnie działającym preparatem przeznaczonym do zwalczania i usuwania wszelkich zanieczyszczeń pochodzenia roślinnego takich jak mchy, glony, pleśń i grzyb. Działa profilaktycznie – po zastosowaniu przez długi czas chroni przed ponownym porostem zazielenień i rozwojem mikroorganizmów. Jest wodorozcieńczalnym preparatem o neutralnym pH, nie zawiera żrących kwasów, zasad, chloru i rozpuszczalników. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni, nie pozostawia osadów i może być stosowany bez spłukiwania.

Renowal Tor jest przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń z podłoży mineralnych takich jak beton, kamień nagrobny, tynki, klinkier, cegła, gres, jak również z powierzchni tworzyw sztucznych, pokrytych powłokami i lakierowanych.

Środek na mech na pomniku z granitu – sposób użycia

Przygotowanie podłoża: W przypadku występowania intensywnego porostu mchów i glonów przed zastosowaniem preparatu powierzchnię należy wstępnie oczyścić w sposób mechaniczny, przy użyciu szczotki, myjki ciśnieniowej i dokładnie spłukać.

Renowal Tor może być stosowany w postaci koncentratu lub po rozcieńczeniu z wodą.

Aby zapewnić skuteczne działanie preparatu wymagane jest obfite nasączenie czyszczonej powierzchni. Preparat nanosić na suchą powierzchnię przy pomocy pędzla, szczotki, natryskowo lub przez polewanie. Nasączoną powierzchnię bez spłukiwania pozostawić na 2-3 dni, aby preparat mógł skutecznie zadziałać (zazielenia zrobią się szare i mniej intensywnie). Po tym czasie, jeżeli jest to konieczne, pozostałości zanieczyszczeń usunąć za pomocą szczotki, myjki ciśnieniowej i dokładnie spłukać.

Opis

45 zł

Podoba mi się!

Napisz wiadomość