Nagrobek z falowaną tablicą – Warangal Black i Viscount White (T05d)

Wariant:
Nagrobek z falowaną tablicą – Warangal Black i Viscount White (T05d)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Nagrobek posiada ładnie wykończoną falą tablicę, oraz wyróżniający się cokół i podstawę pod tablicę. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Viscount White
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: szarość, biel, czerń
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza, ćwierćwałek
Wykończenie: połysk
Wysokość: 117 cm
Sygnatura: T05d
14 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 1460 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria