Nowoczesny nagrobek ze łzą (T-02)

Nowoczesny nagrobek ze łzą (T-02)

Granitowy pomnik pojedynczy z kolekcji Natural Stone. Połączenie nowoczesnej szarości z klasycznym czarnym granitem, pięknie wkomponowane w pokaźny pomnik. Cechą dominującą nagrobka są delikatnie dobrane łukowate kształty.

Dopasowane do architektury pomnika spokojne kolory to dobrze już znany granit Absolut Black Zimbabwe oraz jasnoszary granit pochodzący z Polski – Strzelin.

 

Opis

Materiał: Absolute Black, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Zimbabwe, Polska
Kolor: czarny, szary
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 3 / 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Wykończenie: połysk
Sygnatura: T-02
12 300 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria