Nowoczesny, minimalistyczny nagrobek (T-01)

Nowoczesny, minimalistyczny nagrobek (T-01)

Najnowsza odsłona unikatowego wzornictwa nagrobkowego. Prezentowany model zawiera wszystko to co składa się na ponadczasową i niepowtarzalna stylistykę.

Rozmyślne użycie czarnego i szarego granitu gwarantuje wyróżniającą stylistykę oraz co ważniejsze niezwykłą trwałość.

Brak wystawanie płyty poza ramy pionowe, a także wcięcie od spodu czynią całą kompozycję niezwykle lekką i elegancką. Zwieńczeniem modelu jest artystyczny motyw przedstawiający krzyż oraz delikatna nakładka w formie łezki.

Opis

Materiał: Absolute Black, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Zimbabwe, Polska
Kolor: czarny, szary
Wymiary podstawy: 190x90 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna
Sygnatura: T-01
14 200 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria