Tradycyjny nagrobek podwójny na podwyższeniu (p06a)

Wariant:
Tradycyjny nagrobek podwójny na podwyższeniu (p06a)

Projekt nagrobka, widoczny na umieszczonych wizualizacjach, jest pomnikiem wykonywanym przez nasz warsztat. Posiada on okładziny, czyli podwyższenie pod podstawą nagrobka, w celu jego uniesienia i uchronienia przed błotnistym lub piaskowym otoczeniem. Jego podstawa posiada zaokrąglone przednie krawędzie, a nakrywa – łuk w przodzie z szeroką fazą. Całość zwieńczona jest tablicą oraz kamiennym krzyżem.

Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Impala
Kraj pochodzenia granitu: Indie, RPA
Kolor: szary, czarny
Wymiary podstawy: 160x190 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 151 cm
Sygnatura: p06a
19 750 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria