Piękny, podwójny nagrobek z falistymi zakończeniami (p04a)

Wariant:
Piękny, podwójny nagrobek z falistymi zakończeniami (p04a)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Posiada on trzy nakrywy. Boczne zakończone są falami, a środkowa łukiem. Również tablica i stojąca wstawka na krzyż są dekoracyjnie zwieńczone. Elementy pomnika zakończone są szeroką, zmienną fazą, która dodaje całości charakteru. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Impala
Kraj pochodzenia granitu: RPA
Kolor: popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x160 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 124 cm
Sygnatura: p04a
16 800 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria