Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)

Wariant:
  • Nowoczesny nagrobek podwójny Black/Aurora (npd01b)
  • Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)
Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)

Przedstawiany przez nas projekt jest propozycją podwójnego nagrobka o nowoczesnym wyglądzie. Nakrywy oraz tablice są od siebie oddzielone i uatrakcyjnione wstawkami z innego, kontrastowego kamienia. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Indie, Polska
Kolor: biel, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x180 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Wysokość: 130 cm
Sygnatura: npd01a
26 750 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu oraz ewentualne okładziny (granitowa rama zasłaniającą betonowe elementy piwnicy). W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2675 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)