Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)

Wariant:
Nowoczesny nagrobek podwójny Warrangal Black/Strzelin (npd01a)

Przedstawiany przez nas projekt jest propozycją podwójnego nagrobka o nowoczesnym wyglądzie. Nakrywy oraz tablice są od siebie oddzielone i uatrakcyjnione wstawkami z innego, kontrastowego kamienia. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Warangal Black, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Indie, Polska
Kolor: biel, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x180 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: prosta
Wykończenie: połysk
Wysokość: 130 cm
Sygnatura: npd01a
23 000 zł
21 600 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie, kopiowanie narusza prawa autorskie. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2160 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria