Nagrobek z łączonymi tablicami (p03b)

Wariant:
Nagrobek z łączonymi tablicami (p03b)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Jego prostota kształtu niesie ze sobą poczucie stałości i spokoju. Wzór posiada tablicę oraz wstawkę wyróżniającą krzyż. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Strzelin, Impala
Kraj pochodzenia granitu: Polska, RPA
Kolor: biel, szarość, czerń
Wymiary podstawy: 160x190 cm
Grubość elementów: 5 / 6 / 3 cm
Obróbka krawędzi: faza techniczna, faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 131 cm
Sygnatura: p03b
13 550 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria