Nagrobek podwójny, sarkofag rodzinny wykonany z czarnego granitu (NP22-0013)

Nagrobek podwójny, sarkofag rodzinny wykonany z czarnego granitu (NP22-0013)

Model pomnika podwójnego złożony z dużej ilości prostych form. Płyty leżące (nakrywy) ułożone bezpośrednio na ramach. Budowa nagrobka przypomina skrzynię z charakterystycznymi klinami wykonanymi z białego granitu – Viscount White.

Cały nagrobek wykonany z wysokiej jakości czarnego granitu indyjskiego oraz przełamany klinem granitowym koloru białego. Napisy umieszczone bezpośrednio na płytach nakrywowych.

Projektujemy o wykonujemy każdy rodzaj nagrobka ze specjalnością nagrobków nowoczesnych.

Opis

Materiał: Viscount White, Khammam Black
Kraj pochodzenia granitu: Indie
Kolor: biały, szary, czarny
Wymiary podstawy: 190x190 cm
Grubość elementów: 5 cm
Sygnatura: NP22-0013
24 500 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2450 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria