Grobowiec podwójny z granitu w nowoczesnym wydaniu (NP22-0021)

Grobowiec podwójny z granitu w nowoczesnym wydaniu (NP22-0021)

Nowoczesny nagrobek to połączenie wszystkiego co piękne we wnętrzu kamienia przy zachowaniu minimalistycznych kształtów pomnika.

Prezentowany nagrobek składa się z granitów w odcieniach czerni oraz szarości. Zaprojektowany typowo nowocześnie.

Podstawą całego nagrobka podwójnego w tym wypadku jest duża przestrzeń w całości wyłożona kamieniem o strukturze palonej na której zamontowany jest nagrobek oraz stojąca obok ławka granitowa. Tablica pionowa grobowca posiada wycięcie centralnie pośrodku tak aby przechodzące światło oświetlało bajeczną powierzchnię płyty.

Opis

Materiał: Kuru Gray, Khammam Black
Kraj pochodzenia granitu: Finlandia, Indie
Kolor: czarny, szary
Wymiary podstawy: 220x240 cm
Grubość elementów: 3 / 5 / 6 cm
Sygnatura: NP22-0021
27 500 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 2750 RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria