Kamieniarstwo Bydgoszcz – najwyższa jakość nagrobków

Nasza firma Kamieniarstwo Rychlik może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji najwyższej jakości nagrobków. Swoje produkty oferujemy w wielu wzorach, kolorach i w różnych stylach. Zakład kamieniarski działa również na terenie miasta Bydgoszcz. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny montaż pomnika z dojazdem. Zapraszamy także do obejrzenia gotowych pomników oraz płyt granitowych. Specjalizujemy się w produkcji zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych nagrobków. Dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko zwolennicy ponadczasowych wzorów, ale również osoby, którym zależy na czymś bardziej oryginalnym. Chętnie współpracujemy z klientami, którzy mają własną wizję pomnika. Na bazie tej współpracy może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Wierzymy, że nagrobek w pewnym stopniu odzwierciedla charakter i osobowość zmarłej osoby, stając się jednocześnie ostatnim symbolem jej obecności.

Nowoczesny nagrobek Viscount White/Black

Jakie nagrobki można znaleźć w naszej ofercie?

Każdy nagrobek w Bydgoszczy może zostać wykonany na podstawie indywidualnej koncepcji klienta. Wystarczy, że podzieli się z nami swoją wizją lub pokaże poglądowy rysunek. Na tej podstawie stworzymy wizualizację z możliwością modyfikacji np. koloru pomnika, rodzaju materiału czy kształtu. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ klient wie, jaki będzie efekt końcowy, zanim jeszcze przystąpimy do jakichkolwiek prac. Jednocześnie może sprawdzić jak dany pomnik będzie prezentować się w innych wersjach kolorystycznych.

Najlepsza jakość

Najlepsza jakość

Nasze doświadczenie pozwala na wykonanie produktów o najwyższej jakości i trwałości.

Szeroki wybór

Wzornictwo pomników na cmentarz

W ofercie posiadamy wiele wzorów nagrobków oraz gotowych pomników dostępnych do obejrzenia w zakładzie. Można także zaprojektować własny wzór.

Fachowy montaż

Montaż pomników nagrobkowych

Za dodatkową opłatą montujemy nasze nagrobki w Bydgoszczy.

Dojazd do Bydgoszczy

Dojazd do Bydgoszczy

Dojeżdżamy do Bydgoszczy, oprócz montażu pomnika nagrobnego wykonujemy też demontaże do pochówku oraz renowację zapadniętych nagrobków.

Nagrobki w Bydgoszczy stanowią finalny efekt projektu. Przystępujemy do produkcji dopiero w momencie, gdy wizualizacja w 100% spełnia oczekiwania klienta i jest przez niego zaakceptowana. W zależności od preferencji można zdecydować się na pomnik w stylu nowoczesnym, który jest ozdobiony metalowymi elementami lub tradycyjny z charakterystycznymi falistymi wycięciami. Oprócz tego nasza oferta obejmuje nagrobki z kolekcji Natural Stone, która wyróżnia się stylowym, eleganckim wzornictwem. Ponadto wykonujemy nagrobki urnowe i grobowce. W zależności od potrzeby pomnik może być pojedynczy lub podwójny.

Dekoracyjna tablica z Brązu Królewskiego

Dodatkowe usługi kamieniarskie w Bydgoszczy

Oprócz produkcji nagrobków świadczymy także inne usługi kamieniarskie w Bydgoszczy. Zajmujemy się wytwarzaniem elementów, które umieszcza się na pomnikach. Są to m.in. tablice napisowe, litery, grawery, okolenia oraz sentencje. Wpływają one na podniesienie estetyki, a dodatkowo mają wartość sentymentalną. Kamieniarstwo w Bydgoszczy opiera się też na montażu ławek cmentarnych. Występują one w różnych kształtach, z oparciem oraz bez. Ponadto mogą zostać wyposażone w skrzynki do przechowywania środków przeznaczonych do pielęgnacji nagrobka.

Oferujemy także szeroki wybór galanterii nagrobkowej. Dostępne są m.in. kamienne wazony, misy, lampiony, księgi i serca, krzyże, podstawki pod znicze oraz ornamenty metalowe. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości granit. Jest on uznawany za najlepszy materiał do produkcji nagrobków ze względu na dużą wytrzymałość, odporność na czynniki atmosferyczne oraz łatwość utrzymania w czystości.