Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin n09a

Wariant:
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n09a
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n09b

Minimalistyczny czarny nagrobek składający się z prostych brył. Nagrobek dwukolorowy z opaską między nakrywą a ramą. Sentencja nagrobna na nakrywie. Nagrobek do wykonania przez nasz zakład – możliwe wymiary 190 cm x 90 cm lub 100 cm x 200 cm w zależności od przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innym kolorze granitu (wariant). Istnieje również możliwość wykonania projektu w innym czarnym granicie, np. Szwed.

Czarny nagrobek można nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Opis

Materiał: Black/Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Indie, Polska
Kolor: czarny, biało-szary
Wymiary podstawy: 90x190 cm
Waga: 750 kg
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: prosta, faza
Wykończenie: połysk
Wysokość: 125 cm
Sygnatura: n09a
15 100 zł

Podana cena nagrobka zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny czarnego nagrobka należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Black/Strzelin n09a
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin