Tradycyjny nagrobek z falą – Strzelin (T10b)

Wariant:
Tradycyjny nagrobek z falą – Strzelin (T10b)

Nagrobki tradycyjne charakteryzują się szerszą od ramy nakrywą oraz wymyślnymi kształtami. Powyższy nagrobek posiada fale oraz wykończony jest schodzącymi fazami. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Polska
Kolor: biały, szary, czarny
Wymiary podstawy: 90x190 cm
Grubość elementów: 5 cm
Obróbka krawędzi: faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 98 cm
Sygnatura: T10b
6 900 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Raty

10 x 690 zł RATY 0%

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria