Sarkofag z kamiennym tryptykiem – Strzelin (t04c)

Wariant:
Sarkofag z kamiennym tryptykiem – Strzelin (t04c)

Projekt nagrobka, który Państwu przedstawiamy, to pomnik do wykonania przez nasz zakład. Sarkofag przesunięty jest w jedną stronę, co umożliwiało dodanie do niego trzech kamiennych słupów, na których można przymocować krzyż. Możliwy jest do wyprodukowania w różnych wariantach kamiennych. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Wizualizacja widoczna na zdjęciu to jedynie komputerowe przedstawienie projektu. Odcień lub ziarno kamienia mogą różnić się w rzeczywistości od widocznego obrazu, w zależności od wydobywanego slabu.

Opis

Materiał: Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: Polska
Kolor: biel, popiel, czerń
Wymiary podstawy: 190x95 cm
Grubość elementów: 5 / 3 cm
Obróbka krawędzi: faza
Wykończenie: połysk
Wysokość: 36 (wys. sarkofagu) 115 (wys. tryptyku) cm
Sygnatura: t04c
5 650 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka należy doliczyć koszt liter, podkładów betonowych oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria