Nowoczesny nagrobek granitowy Impala/Strzelin n09b

Wariant:
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n09a
  • Nowoczesny nagrobek pojedynczy z dwóch rodzajów granitu n09b

Piękny pojedynczy nagrobek to kolejna z naszych propozycji, wykonana z granitu Impala/Strzelin. Jego wyjątkowe ubarwienie jest wszechstronne i eleganckie. Pomnik posiada unikalną opaskę z innego koloru granitu oraz specjalne miejsce na wazon, który dopasujemy dla Państwa w naszym zakładzie. Nagrobek można również nabyć w formie ratalnej, 10 rat 0%! Serdecznie zapraszamy do przyjazdu i wizyty w naszym zakładzie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 16.00, w soboty po wcześniejszym umówieniu wizyty.

Minimalistyczny projekt pomnika składający się z prostych brył. Nagrobek granitowy dwukolorowy z opaską między nakrywą a ramą. Sentencja nagrobna na nakrywie. Nagrobek do wykonana przez nasz zakład – możliwe wymiary 190 cm x 90 cm lub 100 cm x 200 cm w zależności od przepisów administracyjnych cmentarza. Ten sam wzór mamy również dostępny w innym kolorze granitu (wariant).

Opis

Materiał: granit Impala, Strzelin
Kraj pochodzenia granitu: RPA, Polska
Kolor: ciemnoszary, biało-szary
Wymiary podstawy: 100x200 lub 90x190 cm
Grubość elementów: 5 / 6 cm
Obróbka krawędzi: prosta, faza schodząca
Wykończenie: połysk
Wysokość: 125 cm
Sygnatura: n09b
9 750 zł

Podana cena zawiera podatek VAT oraz koszt montażu na cmentarzu w promieniu 50 km od zakładu. Dalsze trasy do uzgodnienia. Do ceny nagrobka granitowego należy doliczyć koszt liter oraz galanterii widocznej na zdjęciu. W cenę nagrobka nie są wliczone wszelkiego rodzaju opłaty cmentarne oraz administracyjne. Projekt nagrobka chroniony prawnie. Kopiowanie i wykonywanie wzoru nagrobka bez pozwolenia narusza prawa autorskie. W przypadku stwierdzenia naruszenia, odpowiedzialność na bezprawne wykorzystanie wzoru lub jego części ponosi zarówno zamawiający jak i wykonawca z przewidzianym prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania nagrobka na koszt właściciela. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 Kodeksu Cywilnego.

Podoba mi się!

Napisz wiadomość

Galeria

Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin n09b
Nowoczesny nagrobek Impala/Strzelin